To clean and protect
   

Firma

 

Obecność na lokalnym rynku motoryzacyjnym od 2007 roku, pozwoliła nam nabyć szerokie doświadczenie na wielu płaszczyznach. Zaczynając od sprzedaży samochodów używanych, poprzez obsługę powypadkową Klientów i pomoc w odzyskiwaniu odszkodowań, pełną kosmetykę samochodową, kończąc na blacharstwie, lakiernictwie i naprawach powypadkowych. Nasz zespół tworzą ludzie młodzi, którzy wkładają w naszą markę swoją pasję i wieloletnie doświadczenie. Przez lata współpracy nauczyliśmy się słuchać Klientów i rozpoznawać ich potrzeby. Dzięki temu możemy bardzo elastycznie dobierać najlepsze dla Państwa rozwiązania. Nie traktujemy naszych Klientów szablonowo - indywidualne podejście pozwala na wykonanie każdego zlecenia jak najlepiej.

 

Zaangażowanie

 

W codziennej pracy cechuje nas przede wszystkim entuzjazm i dbałość o detale. Samochody z naszego studia czy lakierni wyjeżdżają dopracowane w każdym szczególe, bo każdy samochód traktujemy w ten sam sposób. Nie istotna jest marka samochodu, status majątkowy właściciela, rodzaj i skala wykonywanej usługi - w swoją pracę wkładamy serce i pełne zaangażowanie. Bardzo satysfakcjonuje nas gdy odbierający samochód Klient przeciera oczy ze zdumienia i okazuje wdzięczność. To sprawia że widzimy w naszej pracy sens i stale dążymy do osiągnięcia perfekcyjnego poziomu w tym co robimy.

 

Za długo i za drogo?

 

Aby efekt spełnił oczekiwania a każdy detal został dopracowany, wykonywana przez nas praca wymaga czasu, co za tym idzie większych nakładów finansowych. To tak jakby porównać hamburgera za 5zł z przydrożnej budy, którego dostajemy po 3 minutach czekania a klkukrotnie droższego, świeżego burgera stworzonego od podstaw w stylu "slow food". Oba mają mięso, dodatki i sosy, różni ich jednak skala satysfakcji po zjedzeniu. Tak samo jest z Auto Detailingiem - jak grzyby po deszczu otwierają się nowe firmy, często przekształcone z myjni i garażowego prania tapicerki. Oferują swoje "nowoczesne usługi" za śmiesznie niskie stawki, czas wykonania nawet tych najbardziej skomplikowanych często nie przekracza jednego dnia. Brak doświadczenia i umiejętności, słabe zaplecze techniczne i złe warunki lokalowe często prowadzą do poważnych błędów. To dlatego tak często przyjeżdżają do nas Klienci niezadowoleni z usług innej firmy. Niestety czasem jest za późno - popełnione przez "fachowców" błędy często są bardzo kosztowne w naprawie. W szerszej perspektywie wybór usługi droższej, wykonanej przez firmę o odpowiedniej reputacji, naprawdę się opłaca. Kto nadmiernie oszczędza - płaci podwójnie.

 

Zaplecze

 

Tylko najnowocześniejszy sprzęt i użyte w procesie pielęgnacji lub renowacji produkty, pozwalają wykonać prace na najwyższym poziomie. To dlatego z roku na rok, poszerzamy swój park maszyn o nowy sprzęt, inwestujemy w innowacyjne rozwiązania i korzystamy z najnowszych preparatów i kosmetyków dostępnych na rynku. Dzięki temu możemy coraz częściej skrócić czas wykonania naprawy lub pielęgnacji, zachowując przy tym tą samą, najwyższą jakość. Korzystamy w naszej pracy ze sprzętu i akcesoriów wiodących na świecie producentów. W naszym słowniku nie istnieje słowo "półśrodek" - marnej jakości produkty zostawiamy amatorom.

 

Zabezpieczenie Twoich pieniędzy

 

Idee działania naszej firmy możemy opisać posiłkując się znaną i popularną maksymą - "lepiej zapobiegać niż leczyć" - tak prawdziwą nie tylko w dziedzinie medycyny. Nierzadko opiekujemy się samochodami, których wartość przekracza cenę mieszkania, a dla właściciela nie są tylko narzędziem pracy. Często to pasja i spełnienie dziecięcych marzeń. Regularna pielęgnacja, opieka od samego początku, pozwolą zachować samochód w nienagannym stanie. Klient może wtedy spać spokojnie, że przez nieodpowiednią pielęgnację jego pojazd nie straci na wartości. To także ogromny plus przy dalszej odsprzedaży pojazdu - zadbany egzemplarz będzie bardzo atrakcyjny dla przyszłych kupujących i nie będzie problemu z jego zbyciem.