To clean and protect
   
 • - 10% przy rezerwacji usługi z przedpłatą

   

  Przyjedź do nas, zadzwoń lub napisz i zarezerwuj dowolną usługę z naszej oferty. Dokonaj przedpłaty gotówką lub przelewem a otrzymasz 10% rabatu na zarezerwowaną usługę oraz gwarancję terminu.

   

  Więcej informacji mailowo lub telefonicznie.

   

  Rabat łączy się z innymi promocjami. Maksymalny poziom rabatowania nie może przekroczyć 20%.

 • Zadbaj o doskonałą widoczność w zimie ! 100 zamiast 150 !

   

  Usługa polerowania kloszy reflektorów przednich wraz z zabezpieczeniem powłoką ceramiczną teraz tylko 100,00 zł zamiast 150,00 zł.

   

  Promocja trwa do końca stycznia. Promocja nie łączy się z innymi.

 • 15% wartości usługi osoby poleconej

   

  Jeśli polecisz nam kolejnego Klienta a ten skorzysta z naszych usług, to Ty dostajesz do wykorzystania u nas 15% wartości wykupionej przez tą osobę usługi. Przykładowo, poleciłeś swojemu bratu naszą firmę. Brat do nas przyjechał, skorzystał z polerowania lakieru za 1 000 pln to Ty otrzymujesz do wykorzystania pulę 150 pln na usługi z naszej oferty.

  Możesz wykorzystać tą pulę częściowo, możesz zaczekać aż uzbiera się większa kwota która pozwoli na jakiś większy pakiet lub dopłacić do droższej usługi resztę.

  Wybór należy do Ciebie.

   

  Promocja nie łączy się z innymi rabatami. Pieniądze otrzymywane za polecenia są wirtualne i mogą zostać wykorzystane jedynie w naszej firmie na usługi z naszej oferty.

 • - 10% dla Alfaholików

   

  Dla wszystkich posiadaczy samochodów marki Alfa Romeo mamy 10% rabatu na wszystkie usługi z naszej oferty, Warunkiem otrzymania rabatu jest posiadanie klubowych (Alfaholicy) ramek tablic rejestracyjnych.

   

  Rabat łączy się z innymi promocjami (bez promocji kwotowych, tylko rabatowe). Maksymalny poziom rabatowania nie może przekroczyć 20%.

 • Jesienna promocja zabezpieczenia lakieru. 350 zł.

  Jesienna promocja na korektę i zabezpieczenie lakieru w samochodzie

  ​cena 350 zł zawiera:

   

  ​Dekontaminację (usuwanie smoły, żywicy, owadów itp.)

  ​Glinkowanie lakieru.

  ​Dwuetapową maszynową korektę lakieru.

  ​Zabezpieczenie lakieru markowym woskiem.

  ​Dressing opon i tworzyw sztucznych.