To clean and protect
   
 • Usuwanie rys i otarć systemem SSR SPRAYLESS bez konieczności malowania. Technologia SSR to milowy krok w naprawie drobnych uszkodzeń karoserii. Jest to szybki i niekosztowny sposób naprawy wszelkich otarć, rys i zadrapań psujących ogólny wygląd karoserii samochodu.

   

 • Zabieg przeznaczony dla osób, które chcą aby ich felgi jak najdłużej pozostały piękne a ich mycie to była czysta przyjemność. Koniec z usmarowanymi felgami na które trzeba wylać litry chemii aby doprowadzić je do ładu.

 • Aby dach cabrio był piękny przez lata należy o niego zadbać i co jakiś czas go wyczyścić i zaimpregnować. Tylko wtedy będziemy mieć pewność że materiał będzie wodoodporny a w środku nie rozwinie się grzyb.

 • Aby lakier zawsze był pięknie błyszczący a mycie proste i przyjemne, oferujemy Państwu szereg możliwości zabezpieczenia lakieru. Od najprostszego woskowania, poprzez powłoki syntetyczne aż do topowych na świecie powłok ceramicznych, kwarcowych lub nanotytanowych.

 • Nowoczesna powłoka szyby mająca na celu odpychanie wody (tzw. efekt hydrofobizacji), tym samym zapewnienie lepszej widoczności podczas jazdy. Stosowanie nanopowłoki ochronnej szyb wydłuża żywotność wycieraczek, których po prostu mniej używamy.

 • Pielęgnacja pojazdu wewnątrz to kolejny bardzo ważny składnik procesu Auto Detailingu. Czyste i zadbane wnętrze pozwala na podróż w komfortowych warunkach. Proponujemy zatem szereg czynności mających na celu doprowadzenie wnętrza do stanu idealnego.

 • Najważniejsza i najbardziej czasochłonna usługa w procesie auto detailingu, pozwalająca wyciągnąć blask i piękno nawet z bardzo zniszczonego lakieru. Koniec z matowym i porysowanym lakierem na którym czas odcisnął swoje piętno.

 • Kolejny istotny zabieg, pozwalający zadbać o najważniejszy element wyposażenia samochodu. Piękna skóra w samochodzie to komfort podróżowania i wysokie walory estetyczne, a żeby zawsze była piękna to konieczne są regularne zabiegi czyszczenia i konserwacji.

 • Jeśli pojawi się problem ze skórą na fotelu czy kierownicy, wcale nie oznacza to że skórę trzeba wymienić. Dzięki odpowiedniej technologii jesteśmy w stanie naprawić uszkodzenia takie jak: utrata koloru, przetarcia, przecięcia, wypalenia i inne.

 • Częstym problemem występującym przy samochodach używanych są klosze reflektorów. Przez lata pokrywy reflektorów żółkną, lakier zabezpieczający schodzi płatami lub pęka. Korekta reflektorów przywróci im fabryczny blask i poprawi jakość świecenia lampy.

 • Pakiet wykonywany na nowych samochodach, których lakier nie wymaga korekty. Jest to nasz flagowy zestaw zabiegów pozwalający perfekcyjnie oczyścić, przygotować i zabezpieczyć powłoką kwarcową/ceramiczną nowy samochód od razu po wyjeździe z salonu.

 • Usługa polecana w szczególności dla mocno zabrudzonych. Stosowana okresowo przed nałożeniem wosku jako element regularnej pielęgnacji oraz każdorazowo przed korektą lakieru jako element perfekcyjnego przygotowania lakieru przed renowacją.

 • Najprostsza, a zarazem bardzo ważna czynność, niezbędna w procesie regularnej pielęgnacji pojazdu. Pozwala utrzymać samochód w czystości, przy regularnym stosowaniu zapobiegając wżerom z resztek owadów, ptasich odchodów czy negatywnego wpływu soli drogowej.